Ar Lietuvos vežėjai Europoje gaus kvalifikuotą teisinę pagalbą?

Ar Lietuvos vežėjai Europoje gaus kvalifikuotą teisinę pagalbą?

Ar Lietuvos vežėjai Europoje gaus kvalifikuotą teisinę pagalbą?

Lietuvos vežėjai, susidūrę su problemomis Europos Sąjungos šalyse, dažnai nežino, kur kreiptis, kad gautų profesionalią ir operatyvią teisinę pagalbą. Visai neseniai Lietuvos vežėjų asociacijoje „Linava“ buvo surengtas Ryšių su užsienio šalimis komiteto posėdis, kuriame diskutuota apie tai, kaip galima būtų išplėsti ryšių su užsienio teisinėmis bendrovėmis tinklą.

Vežėjų asociacijos sutartys Rusijoje bei Lenkijoje vykdomos sklandžiai, o netolimos ateities tikslai – pasirašyti tokias sutartis su Vokietijos ir Prancūzijos teisininkais. Būtent Prancūzijoje Lietuvos vežėjams kyla nemažai problemų dėl sugriežtintos poilsio ir darbo režimo tvarkos.

Asociacijos Teisinių ir organizacinių reikalų komitetas taip pat tęsia aktyvius darbus ir šiuo metu aktyviai dirba prie įstatų keitimo klausimų. Komiteto pirmininkas įsitikinęs, kad tik pakeitus įstatus būtų išvengta tokių asociacijai nenaudingų įvykių, kurie vyko daugiau kaip dešimtmetį.

Naujųjų įstatų projektą rengė advokatų kompanija „Magnusson ir partneriai“. Jiems pavesta peržiūrėti daug svarbių asociacijos dokumentų ir pateikti išvadas, ar pastarieji atitinka įstatymų bazės reikalavimus. Lapkritį turėtų būti atsakyta į daug vežėjams aktualių ir su asociacijos veikla susijusių klausimų.

Rekomenduojame:
Krovinių gabenimo verslas
Krovinių gabenimas – automobilių vežėjai tikisi naujo šuolio
Aplinkai draugiškesni vežėjai – ekologiškas pervežimas

Tags: , ,

Jūsų komentaras