Atsigaunantis krovinių gabenimas – gera žinia visam ūkiui

Pervežimo paslaugos

Kaip praneša „Verslo žinios“, remdamosi viešosios įmonės „Versli Lietuva“ duomenimis, transportavimo paslaugos pastaruoju metu daugiausia augo dėl ekspedicijos pardavimo užsieniečiams. Praėjusių metų trečiąjį ketvirtį ekspedijavimo, sandėliavimo paslaugų pardavimas užsienio bendrovėms palyginti su ankstesnių metų tuo pačiu laikotarpiu padidėjo 67 proc. Šios rūšies eksportas labiausiai augo į Šveicariją, taip pat Rusiją.

Iš ekonominės krizės pamažu bundant ekonomikai, pervežimo paslaugos paklausa turi tendenciją kilti, nors vežėjai ir ekspeditoriai vis dar priversti dirbti susiveržę diržus. Kad įmonė išliktų konkurencinga ir rentabili, tenka gerokai pasukti galvą. Racionalus krovinio gabenimas, ypač kai tai yra tarptautiniai pervežimai, šiandien sunkiai sunkiai įsivaizduojamas be patikimų partnerių.

Naujas galimybes atveria krovinių birža – naujųjų laikų reiškinys, Vakarų Europoje atsiradęs praėjusio amžiaus paskutinį dešimtmetį, o Lietuvą pasiekęs pastarąjį dešimtmetį. Tai virtuali ekspeditorių ir vežėjų susitikimo vieta, kur biržos vartotojai siūlo savo krovinius, kuriuos pervežti patys neturi galimybės. Renkantis krovinių biržą, pirmiausia patartina atkreipti dėmesį į jos vartotojų skaičių, aptarnaujamą teritoriją, saugumo garantijas.

Viena iš tokių įmonių, šios srities lyderių, yra TimoCom krovinių ir transporto birža Truck&Cargo®. Biržos virtualioje erdvėje kasdien bent 85 tūkst. vartotojų iš visos Europos pateikia iki 300 tūkst. laisvo transporto ir krovinių pasiūlymų. Vartotojų ratas nuolat plečiasi. Įmonės vertina profesionalumą, TimoCom sukurtą saugumo tinklą. Apstu įvairiausių krovinių gabenimo pasiūlymų ir Lietuvoje: iš Onuškio ir Marijampolės, Kėdainių ir Plungės, kitų miestų bei miestelių. Pageidaujami tarptautinių pervežimų maršrutai driekiasi į Lenkiją, Vokietiją, kitas tolimesnes ir artimesnes šalis.

Pasak vieno iš TimoCom krovinių ir transporto biržos vartotojų, UAB „Grens cargo“ direktoriaus Andriaus Stalioraičio, „Priklausymas TimoCom “klubui” yra savotiškas kokybės ženklas ir reputacijos patvirtinimas, raginantis išlaikyti aukštą paslaugų lygį. TimoCom yra puikus partneris siekiant mūsų aukštų tikslų“.

Tags: , , , ,