Pastebimas degalų kainų augimas

Pastebimas degalų kainų augimas

Pastebimas degalų kainų augimas

Rugsėjo mėnesį degalų kainų palyginimo portalas pricer.lt atliko tyrimą dviejuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune – bei nustatė, kur įvairių rūšių degalai buvo brangiausi ir kur jie kainavo mažiausiai. Į tyrimą buvo įtrauktos visos didžiosios degalinės.
Paaiškėjo, kad pigiausiai įvairių rūšių degalai, tarp jų ir dyzelinas vilkikams, kainavo Kaune esančioje degalinėje „Jozita“, o brangiausiai teko mokėti „Orlen Lietuva“ ir „Circle K“ klientams. Kai kuriose miesto degalinėse Kaune kainos skyrėsi net iki 15 proc.
Didmeninė dyzelino kaina rugsėjį gerokai padidėjo. Jei kalbėtume apie vienkartinius sandorius, reiktų pastebėti, jog ji paaugo daugiau kaip 4 proc. – maždaug 0,879 iki 0,916 Eur litrui.
Pagal „Global Petrol Prices“ statistiką, pasaulyje dyzelino kaina buvo 0,99 Eur. Vilkikų operatoriai aktyviai pradėjo diskutuoti apie tai, kad rugsėjis jų kišenes ištuštino labiau nei kiti vasaros mėnesiai. Vis dėlto daug kas priklauso nuo degalų naudotojų apsisprendimo ir pasirinkimo, kur piltis degalų. „Reikalinga nuolatinė kainų analizė, nes naudojant didelius kiekius degalų, neišvengiamai būtina skaičiuoti“, – kalba vienos iš didžiausių Lietuvoje transporto bendrovių logistikos parko vadovas.

Rekomeduojame
Degalinių „boikotas“ Prancūzijoje
Reikalinga kur kas modernesnė transporto infrastruktūros plėtra
Ar vežėjų draudimo bendrovė išvys dienos šviesą?
 

Tags: ,

Jūsų komentaras