Dronai ir logistika – ką tai turi bendro?

Dronai ir logistika – ką tai turi bendro?

Dronai ir logistika – ką tai turi bendro?

Nepilotuojamų orlaivių, kurie dar vadinami dronais, technologijos tampa vis tobulesnės. Dronai, kurie pasitarnauja ir kaip ginklai, gali tapti labai naudingais sandėliuose. Dėl itin sumažėjusios jų kainos, nepilotuojami orlaiviai gali greitai tapti tikru pagalbininku sandėliavimo pramonės įmonėse. Tačiau įgyvendinti šią idėją gali prireikti dar kelių metų.

Per ketverius metus kompanija „Amazon” tikisi, kad jai pavyks siuntinius dronais vartotojams pristatyti per 30 minučių. Jau dabar kompanija vykdo intensyvius bandymus, skirtus siuntinių išvežiojimui. Tačiau vis dar kyla sunkumų, susijusių su patentais, pristatymo tikslumu ir oro transporto reglamentais.

Dronai gali būti naudojami ne tik prekių pristatymui. Jie taip pat palengvina sandėlio inventorizavimą. Žmonėms jau nereikia vargti ir skenuoti viršutinėse lentynose esančių prekių, tai greitai ir tiksliai gali atlikti nepilotuojamas orlaivis. Rankinis krautuvas tampa nereikalingu prietaisu, nes dronas prekes nuskanuoja net ir ant viršutinių lentynų, be to, darbas atliekamas daug greičiau.

Rekomenduojame
Paskirtas „Linavos“ generalinis sekretorius
Verslininkai transporto specialistus universitetuose ruošia patys
Nuo kitų metų darbdaviai privalės deklaruoti dienpinigius

Tags: , , ,

Jūsų komentaras