Gabentojai autovežiais be darbo neliks

Gabentojai autovežiais be darbo neliks

Gabentojai autovežiais be darbo neliks

Pastaruoju metu vežėjai, valdantys autovežių parkus, kalba apie tai, kad jų vairuotojams darbo apstu.

Tai patvirtina ir „Regitros“ duomenys. Jei kalbėtume apie pirmąjį šių metų pusmetį, tai pastebėtume lengvųjų automobilių registravimo statistikos didėjimą. Per pirmąjį 2014 m. pusmetį Lietuvoje įregistruota per 8 tūkst. naujų lengvųjų automobilių. Tai sudaro daugiau nei 20 proc. augimą, jei lygintume su 2013 m.

Populiariausios markės automobiliai pagal „Regitros“ statistiką – „Volkswagen“. Antroji vieta tenka „Škodai“, o trečioji – „Fiat“. Prabangūs automobiliai taip pat po truputį atranda Lietuvos rinką – neseniai įregistruotas „Bugatti Veyron“ ir „Rolls-Royce Phantom“.

Automobilių pervežimo biržos auto-loads.lt duomenimis, kasdien paskelbiama nuo 10 iki 50 pasiūlymų pervežti transporto priemones. Ši platforma, įkurta prieš penkerius metus, padeda rinkos dalyviams pasirinkti profesionaliausią vežėją, gabenantį autovežiais.

Didžiausios Lietuvos bendrovės, valdančios milžiniškus autovežių parkus, pastebi, jog pastaruoju metu daugėja užsakymų ne tik Europos Sąjungos šalių ribose. Labai dažnai maršrutai nusidriekia ir per NVS šalis.

Rekomenduojame:
Užuolaidinių puspriekabių pliusai
Krovinių gabenimo verslas
Transporto rinka: kaip ji kinta?

Tags: , , , , ,

Jūsų komentaras