Hibridiniai vilkikai – transporto ateitis?

Hibridiniai vilkikai – transporto ateitis?

Hibridiniai vilkikai – transporto ateitis?

Nuolat modernizuojant logistikos technologijas, ieškoma būdų, kaip sumažinti išlaidas krovinių gabenimui, kaip mažiau teršti gamtą ir sutaupyti pinigų. „Volvo“ kompanija siūlo į šį procesą pažvelgti per hibridinio sunkvežimio naudingumo idėją.

Šiuo metu Švedijoje jau bandomi hibridiniai sunkvežimiai, kurie leidžia gerokai sumažinti ne tik anglies dvideginio išmetimą į aplinką, bet ir sutaupyti – mat sunaudojama apie 30 proc. mažiau degalų. Kaip tai vyksta? Išmanioji transporto priemonėje įdiegta sistema pati parenka, kokį variklį tuo metu yra tikslinga naudoti – dyzelinį ar elektrinį. Energija regeneruojama važiuojant nuokalne arba stabdant. Sukaupta energija panaudojama taip, kaip tuo metu geriausia – atsižvelgiant į eismo sąlygas, kelio būklę ir kitus parametrus.

„Volvo“ kompanijos atstovai patikina, kad tai – ateities technologijos, o šis prototipas yra skirtas informacijai apie šią technologiją rinkti, plėtoti šią perspektyvią sritį ir siekti, kad tokios transporto priemonės jau greitai išriedėtų į Europos kelius su kroviniais.

Rekomenduojame
Draudimo brokerių vaidmuo transportininkų draudimo procese
Kaip apsaugoti savo krovinį nuo sukčių?
Pusantro milijono eurų vertės kontrabandinis krovinys

Tags: , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

Vienas atsakymas

Jūsų komentaras