Kas naujo Rusijoje ir Baltarusijoje?

Kas naujo Rusijoje ir Baltarusijoje?

Kas naujo Rusijoje ir Baltarusijoje?

Vežėjus neseniai pasiekė nemaloni žinia iš Rusijos. Pasirodo, nuo šiol visi į šią šalį įvažiuojantys vežėjai sulaukia kur kas didesnio muitininko dėmesio. Jis susijęs su tuo, kad nuo liepos pradėta atidžiau ir akyliau tikrinti paletes ir medines pakuotes.

Tai motyvuojama labai lakoniškai, neaiškinant detalių ir subtilybių – rašoma, kad mediniai tvirtinimo elementai yra priskiriami prie produkcijos, kuri turi aukštą fitosanitarinę riziką, tad būtina griežtai tikrinti visus elementus, ant kurių ši produkcija yra gabenama (šiuo atveju – paletės).

Ši taisyklė tikrinti medinę tarą Rusijos teritorijoje visada galiojo, tiesiog nuo liepos yra taikoma kur kas griežtesnė kontrolė. Tai sukelia nemažai papildomo streso vežėjams, nes jei nustatomi pažeidimai, tenka mokėti nemažas baudas.

Gera žinia logistikos rinkos dalyvius pasitiko Baltarusijoje. Čia pranešama, kad bus sumažinti komerciniam transportui taikomi mokesčiai. Tai – tarsi paskatinimas šalies vežėjams nuo Baltarusijos prezidento. Nutarime rašoma, kad nuo mokesčių bus atleidžiami vežėjai, įvežantys į šalį vilkikus ir kitas kroviniams vežti skirtas motorines transporto priemones, kurių taršos norma yra nuo Euro6.

Rekomenduoajme
Kiek vežėjai mokės už kabotažą?
Prancūzija: didėja grąžinamo akcizo dalis
Ispanija pasitinka megatreilerius

 

Tags: , , ,

Jūsų komentaras