Prognozuojamas krovinių srautų augimas

Prognozuojamas krovinių srautų augimas

Prognozuojamas krovinių srautų augimas

Transporto ir logistikos rinkos lyderiai Lietuvoje dažnai diskutuoja apie tai, kas vyksta tarptautinėje arenoje. Neseniai „Rhenus Svoris“ surengė diskusiją, kurios metu aptarė  keletą pačių svarbiausių šiandieninių transporto rinkos aktualijų. Arūnas Bertašius, pradėdamas diskusiją, labai aiškiai pabrėžė, kad šiuo metu vežėjų verslo sąlygos nėra pačios palankiausios, nes joms neigiamos įtakos turi įvairūs tarptautiniai ribojimai – griežtos patikros, kuriamos naujos sankcijos dėl darbo laiko apskaitos, poilsio reglamentavimo ir kt.

Vis dėlto logistikos ekspertas iškart grįžo prie „gražiosios“ medalio pusės. Nepaisant visko, tarptautinės prekybos mastai auga, todėl transporto ir logistikos rinkai brėžiama šviesios ateities linija. Tikimasi, kad krovinių srautai ir toliau augs ne tik Europos, bet ir Azijos kryptimis.

Dėl darbo jėgos trūkumo turėtų augti krovinių gabenimo tarifai. Supaprastinta tvarka įdarbinti piliečius iš trečiųjų šalių taip pat prisideda prie spartesnės transporto rinkos plėtros. Be to, aktyvios verslo atstovų iniciatyvos nuolat yra nukreiptos į santykių gerinimą su valstybinėmis institucijomis, derybos dėl pasienio kontrolės punktų pralaidumo taip pat įgavo pagreitį ir manoma, kad artimiausiu metu duos praktiškai pamatuojamų rezultatų.

Tags: , , , ,

Jūsų komentaras