Kaip apsaugoti savo krovinį nuo sukčių?

Kaip apsaugoti savo krovinį nuo sukčių?

Kaip apsaugoti savo krovinį nuo sukčių?

Kiekvienais metais, maždaug spalio viduryje, tradiciškai suaktyvėja įvairaus plauko aferistai, vagiantys krovinius. Matyt, šio sezono populiarumą lemia didžiųjų metų švenčių išvakarėse augančios krovinių pervežimo apimtys. Paprastai šiuo laikotarpiu įmonių pardavimai auga, atitinkamai, daugėja krovinių, o transporto jiems pervežti pradeda trūkti. Vaikantis naudingų sandorių, daugeliui užsakovų pritrūksta laiko patikrinti vežėjus, kuriems ketinama patikėti krovinius.

Kaip nuo to apsisaugoti?

Kai kurios įmonės šiuo laikotarpiu tiesiog „pasitraukia“. Be abejo, ne visi gali sau leisti kelių mėnesių trukmės atostogas. Tuomet geriausia būtų apsiriboti patikimais vežėjais, su kuriais jus sieja ilgalaikiai santykiai ir su kuriais dirbant nemalonių staigmenų tikimybė yra mažesnė.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į įmonių vadybininkų kaitą. Jei įmonėje keičiasi visas personalas, tai atrodo labai įtartinai. Kita vertus, transporto biržų dalyviai taip pat turi nepamiršti, kad pakeitus darbovietę, reikia užblokuoti turėtus ankstesnėse darbovietėse biržos vartotojų profilius, kad jų vardais ir reputacija nusikalstamais tikslais negalėtų pasinaudoti įvairaus plauko prašalaičiai.

Draudimas

Panašu, kad šioje situacijoje vienintelis universalus patarimas galėtų būti krovinio draudimas. Kol teisėsaugos organai ir transporto bendruomenė nesugalvojo efektyvesnių kovos su panašiais sukčiais būdų, belieka patiems imtis priemonių galimai žalai sumažinti.

Rekomenduojame
Geros naujienos vežėjams: veiklos leidimus gauti bus paprasčiau
Sunkvežimio kabina – moteriško pasaulio dalis
Naujienos sunkvežimiams
Krovinių vagystės – mitas ar tiesa

Tags: , , , ,

Jūsų komentaras