Laisvi kroviniai Europoje: kaip juos pasiekti?

Laisvi kroviniai Europoje: kaip juos pasiekti?

Laisvi kroviniai Europoje: kaip juos pasiekti?

Asmeniniai ryšiai ir ilgametis įdirbis logistikos srityje, deja, ne visada gali garantuoti sėkmingą verslo plėtrą. Didėjant darbo apimtims – plečiantis autoparkui ir augant darbuotojų skaičiui –  šiuolaikinės logistikos bendrovės vis dažniau mąsto apie tai, kaip optimizuoti darbą, kad per trumpesnį laiką vienoje vietoje pasiektų kuo daugiau potencialių jų paslaugų užsakovų. Šiam tikslui pasiekti kaip įrankis pasirenkamos tarptautinės krovinių biržos, kurios leidžia vienoje vietoje realiu laiku matyti ir naudotis naujaisiais pasiūlymais iš visos Europos.

Viena iš sparčiausiai augančių tarptautinių krovinių biržų TimoCom nuolat mąsto apie saugumo užtikrinimą ir diegia šiuolaikiškas technologas, kad potencialūs sistemos naudotojai nesusidurtų su „apsišaukėliais“ – tokiomis bendrovėmis, kurios nori pasipelnyti, bet nesiekia sąžiningai atlikti darbą ir garbingai atsiskaityti.

TimoCom savo esamus ir potencialius vartotojus pasitinka šūkiu „Pasitikėjimas yra gerai, o kontrolė – dar geriau!“ Bendrovė siūlo saugumo paketą, kurio esmė – patikina techninė įranga, rinkos dalyvių nuolatinė kontrolė ir detalus tikrinimas prieš pradedant naudotis paslaugomis. O svarbiausia tai, kad iškilus problemai, sistemos operatoriai iškart imasi ją spręsti – mat bendrovės požiūris – „geriau nerizikuoti ir taip veiksmingai apsisaugoti nuo apgavystės!“

Panašūs straipsniai
Krovinių išdėstymas ir tvirtinimas – ne menkniekis
Birių krovinių transportavimas
Pavojingų krovinių sandėliavimas

Tags: , , ,

Jūsų komentaras