Lietuvoje ir Baltarusijoje aptariamos Lietuvos vežėjų problemos

Lietuvoje ir Baltarusijoje aptariamos Lietuvos vežėjų problemos

Lietuvoje ir Baltarusijoje aptariamos Lietuvos vežėjų problemos

Lietuvos logistai pastaruoju metu susiduria su labai daug problemų Baltarusijoje, nes čia konfiskuojama nemažai mūsų šalies sunkiasvorių transporto priemonių. Šiuo metu šie skaičiai siekia apie 30. Sulaikymus Baltarusijos institucijos pagrindžia tuo, kad neva Lietuva pažeidžia Muitų Sąjungos kodeksą.

Skirtingas pervežimų traktavimas į sunkią situaciją atveda ne vieną mūsų šalies įmonę, todėl Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA prezidentas Algimantas Kondrusevičius susitiko apie tai pasikalbėti su Vyriausybės kancleriu Alminu Mačiuliu.

Mat situacija tokia, kad dėl Baltarusijos veiksmų Lietuvos logistai praranda užsakymų bei patira finansinių nuostolių. Apie tai Baltarusijoje kalbėjosi ir premjeras Algirdas Butkevičius. Jis situaciją aptarė su Baltarusijos premjeru, kuris leido suprasti, kad ši problema bus sprendžiama.

A.Kondrusevičius su kancleriu taip pat aptarė dar vieną svarbų klausimą: dėl Rusijos draudimo importuoti kai kurias prekes iš ES ir kitų valstybių. Buvo klausta, kokią pagalbą vežėjams gali suteikti Lietuvos valdžios instutucijos ir tartasi, kaip bendromis jėgomis sumažinti patiriamus nuostolius.

Rekomenduojame:

Logistikos įmonių taikinys – transporto konkursai

Nuo rudens VGTU rengs verslo logistikos specialistus
Tranzitiniams kroviniams tiesiama žalia gatvė

Tags: , ,

Jūsų komentaras