LOGISTIKA: kaip transporto biržos pagerina prekių pristatymo procesus?

LOGISTIKA: kaip transporto biržos pagerina prekių pristatymo procesus?

LOGISTIKA: kaip transporto biržos pagerina prekių pristatymo procesus?

Rinkoje veikiant ne vienai transporto biržai, logistikos rinkos dalyviai nė nekvestionuoja minties, kad tokios duomenų bazės gerokai palengvina logistikos grandinėje veikiančių žmonių darbą. Kompleksinės logistikos paslaugas Lietuvoje teikiančios įmonės nė neįsivaizduoja, kaip pradėti darbo procesus, neįsijungus transporto biržos puslapio.

Logistikos procesas – neišsemiama tyrimų sritis, apimanti gausybę temų – nuo prekių judėjimo iki transporto veiklos organizavimo. Optimali krovinių srauto kontrolė yra tai, ko mažų mažiausiai tikimasi iš šios srities profesionalo. Norint kad darbas vyktų sklandžiai – be prastovų – reikia greitai ir kokybiškai organizuoti veiklą tarp gamintojų ir vežėjų. Gamintojai – viena iš tarptautinių transporto biržų auditorijų. Juk ne paslaptis, kad kuo daugiau gamintojų transporto biržose, tuo mažiau tarpininkų, kurie atsiriekia kitų pelno „pyrago“ dalį.

Užtikrinti kokybišką logistikos procesų valdymą padeda supratimas, kaip greitai ir tikslingai naudotis transporto biržomis. Juk čia viskas vyksta realiu laiku – nespėjęs rezervuotis krovinio, gali likti it musę kandęs. Ir kaltinti beliks tik save – nebuvai pakankamai imlus arba per lėtai sureagavai. Juk svarbiausia šiame procese – laimingas klientas. O jo laimė logistikos srityje tiesiogiai proporcinga krovinių gabenimo procesus organizuojančio žmogaus operatyvumui, atsakomybei ir optimaliai procesų, susijusių su prekėmis, transportu ir žmogiškaisiais ištekliais, kontrolei.

Rekomenduojame:
Transportavimo paslaugos: Logiškas sprendimas – kompleksinė logistika
Kodėl lietuvius domina Belgijos rinka?
Ką daryti, kai nesumoka už atliktą krovinio gabenimą?

Tags: , , , , , , , ,

Jūsų komentaras