Logistikos įmonių taikinys – transporto konkursai

Logistikos įmonių taikinys – transporto konkursai

Logistikos įmonių taikinys – transporto konkursai

Ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos vežėjai nuolat ieško būdų, kaip padidinti savo verslo apimtis – kitaip tariant, kur rasti naujų veiklos nišų. Vienas iš būdų – transporto konkursai, kurie nuolat skelbimai ir pateikiami tarptautinėse krovinių ir transporto biržose. TimoCom siūlo įrankį TC eBid®. Čia galima rasti per 30 tūkst. patikrintų transporto paslaugų teikėjų iš visos Europos.

Įdomu tai, kad pasiūlymus nuolat pateikia bendrovės, turinčios ne vienerių metų patirtį rinkoje ir didelį pripažinimą. Juk ilgalaikės transportavimo sutartys, kurias leidžia pasiekti transporto konkursų platforma, užtikrina patikimą darbų planavimą ilgesniems laikotarpiams. Be to, tai leidžia sumažinti išlaidas administravimui, nes visi geriausi pasiūlymai yra koncentruojami vienoje vietoje, tad nereikia gaišti laiko sklaidant įvairiausius interneto tinklalapius.

Paskelbti tarptautinį transporto konkursą įmonei užtrunka kelias minutes, o rezultatai labai dažnai ateina greičiau nei bendrovė tikisi. Į paslaugą TC eBid® taip pat įtrauktas Europos transporto įmonių katalogas TC Profile® ir integruotas elektroninis žemėlapis TC eMap®.

Tiems, kuriuos domina keleivių vežimo konkursai, irgi yra džiugių žinių. Transporto konkursai yra planuojami visoje Lietuvoje. Štai Vilniuje bus skelbiamas konkursas privatiems vežėjams, norintiems vežti keleivius Vilniuje. Laimėję vežėjai, Vilniuje keleivius galės vežti 7 metus, vėliau sutartis bus pratęsta dar 3 metams.

Privačių vežėjų nugalėtojas bus skelbiamas pagal ekonominio naudingumo kriterijus. Konkursą laimėjusieji keleivius veš pagal nustatytą maršrutą, kurie patvirtinti eismo tvarkaraščiuose. Šiuose autobusuose kaip ir kituose galios „Vilniečio kortelės“, o neturintieji bilieto jį galės įsigyti iš vairuotojo. Šiai tvarkai pritaria ir Lietuvos vežėjų asociacija „Linava“.

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia dalyvauti konkurse, kuriame galimybė taip pat vežti keleivius. Miestas rengs 13 konkursų – kiekvienam maršrutui atskiri konkursai. Norintys dalyvauti konkurse, dokumentus turi pateikti Savivaldybės administracijai. Dėl konkurso sąlygų reiktų kreiptis į Panevėžio Savivaldybės priimamojo 1 – ąją darbo vietą.

Rekomenduojami straipsniai
Krovinių gabenimo verslas
ETMK leidimas
Atgalinis krovinys: kaip rasti greičiau ir patogiau

Tags: , , , , ,

Jūsų komentaras