Pirmą kartą Lietuvos vežėjai bendradarbiaus su Tadžikistano rinka

Susisiekimo ministerija yra pasiruošusi užtikrinti Lietuvos ir Tadžikistano bendradarbiavimą transporto srityje, kad šalies vežėjams atsivertų durys į naują rinką. Dvišalio, tarptautinio susisiekimo automobiliais projekto tikslas – didinti prekybos ir ekonominių santykių plėtrą, supaprastinti tarptautinį keleivių ir krovinių vežimą automobiliais iš vienos valstybės į kitą.

„Pirmoji Lietuvos sutartis su Tadžikistanu transporto srityje užims didelę svarbą ne tik mūsų vežėjams, bet ir visai valstybei. Reikia sulaukti dvišalio Lietuvos ir Tadžikistano Vyriausybių pasirašymo, kuris jau yra derinamas Lietuvos institucijose“, – pasakojo susisiekimo viceministras Algis Žvaliauskas, susitikęs su Tadžikistano ambasadoriumi Kozidavlatu Koimdodovu.

Pasak K. Koimdodovo, šis susitarimas bus naudingas abiems valstybėms ir užtikrins lengvesnį dvišalį bendradarbiavimą, o Tadžikistanui, tai – puiki galimybė stiprinti prekybinius ir ekonominius ryšius su Europos Sąjunga.

Lietuvos vyriausybė pritaria naujam Tadžikistano Respublikos transporto ministerijos parengtam tarptautiniam kelių projektui bei Lietuvos ir Tadžikistano Vyriausybių susitarimui. Susisiekimo ministerija institucijų pastabas dėl šio projekto gaus iki š. m. vasario pabaigos, o susitarimą ketina pasirašyti birželio mėnesį.

Rekomenduojame
„Linava“ užsimojo vykdyti draudimo sąnaudų mažinimo projektą
Išmaniosios technologijos kovos su šešėliu: kaip tai palies logistiką?
Padėtis tarp Lenkijos ir Rusijos: ar laimės vežėjai?

Tags: , , ,

Jūsų komentaras