Sandėlis logistams – viena iš svarbiausių vietų veikloje

Sandėlis logistams – viena iš svarbiausių vietų veikloje

Sandėlis logistams – viena iš svarbiausių vietų veikloje

Šiaurės Londone dirbantis Justin O’Sullivan yra daugiau nei 25 metus patirties turintis sandėlių veiklos inspektorius. Jis veda mokymus Londone ir pietryčių Anglijoje įsikūrusiems mažiems ir vidutinio dydžio verslininkams.

Pateikiame jo įžvalgų, kaip tinkamai pasirinkti sandėlio vietą, kad ji nekeltų galvos skausmo ateityje, kai procesai bus sustyguoti.

Pastariaisias metais visoje Europoje populiarėjant komerciniams sandėliams, verslininkams iš logistikos srities, norintiems imtis šios veiklos, tampa dar svarbiau strategiškai teisingai pasirinkti verslui tinkamą vietą. Ekspertai pataria rasti atsakymus į šiuos klausimus: ar bus galimybė, iškilus poreikiui, plėsti sandėlį; ar šalia yra kitų, konkuruojančių įmonių, sandėlių; koks susisiekimas iš pasirinktos sandėlio lokacijos.

Viena iš dažniausių neefektyvios veiklos priežasčių – seniai nenaudojamas inventorius, besikaupiantis sandėlyje ir negeneruojantis jokios pridėtinės vertės. Viskas prasideda nuo atsinaujinimo, kuris leidžia optimizuoti ne tik procesus sandėlyje, bet ir sutaupyti laiko – kuo mažiau balasto, tuo greičiau atliekama darbai tokioje svarbioje erdvėje kaip sandėlis.

Rekomenduojame
TimoCom sujungia krovinių biržą ir sekimo platformą
Transporto barometras: Trečiajame ketvirtyje ir vėl stebimas krovinių perteklius
Pateikta informacijos dėl krovinių gabenimo tarp Muitų Sąjungos valstybių

Tags: , , , ,

Jūsų komentaras