Lemtingos vežėjų klaidos

Kokių klaidų nedaryti pasirenkant partnerius

Kokių klaidų nedaryti pasirenkant partnerius

Rinkoje kasdien diskutuojama apie tai, kaip apsaugoti krovinius, laiku gauti užmokestį už atliktą darbą, tačiau vežėjai vis dar susiduria su nesąžiningais atvejais. Labai dažnai taip atsitinka dėl jų pačių kaltės, mat praleidus kelias pagrindines detales, bėda laukia už kampo. Taigi, kokių klaidų nedaryti ir į ką reiktų atsižvelgti, norint sėkmingai įvykdyti užsakymą?

Teisininkai pataria visų pirma atsakingai tikrinti kiekvieną naują partnerį ir surinkti apie jį visą įmanomą informaciją. Reiktų neapsiriboti tik atsiliepimais transporto ir krovinių biržose, pasidomėti veiklos istorija, atsiskaitymais, mokumu, turimais partneriais, gauti rekomendacijų. Būtinai patikrinkite informaciją svetainėje bankrotodep.lt.

Tinkamas ir pagal reikalavimus atliktas sutarties su nauju partneriu įforminimas – vienas iš pagrindinių sėkmingo gabenimo garantų. Sudarant sutartį, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad joje turi būti abiejų šalių – ir vežėjo, ir užsakovo. Dažnai dėl laiko trūkumo, pasirašo tik vežėjas ir, nesulaukęs užsakovo parašo, pradeda procedūrą. Jei kiltų nesklandumų ir tokia sutartis atsidurtų teisme, užsakovas lengvai nuginčytų joje įrašytas sąlygas – neva jis nesutiko su sutarties sąlygomis.

Kaip patikrinti naują verslo partnerį rasime TimoCom puslapyje, jie sudarė kontrolinį sąrašą verslo klientams patikrinti bei kaip išvengti krovinio vagystės. Dokumentai sudaryti karu su įmone Bendradarbiaujant su OSCAR SCHUNCK AG & CO. KG.

Čia pasitvirtina auksinė taisyklė – geriau lėčiau, bet kokybiškai. Patyrę logistikos ekspertai akcentuoja dokumentų precizišką užpildymą, patikrinimą ir procedūrų pradėjimą tik tada, kai visi dokumentai, susiję su gabenimu, yra tvarkingi ir juose nurodytoms sąlygoms bei įsipareigojimams pritari visos šalys.

Rekomenduojame
Kaip apsaugoti savo krovinį nuo sukčių?
Krovinių vagystės – mitas ar tiesa
Naujienos sunkvežimiams

Tags: , ,

Jūsų komentaras