Sunkvežimio kabina – moteriško pasaulio dalis

Šiuolaikinėje visuomenėje jau seniai darbai nebeskirstomi į vyriškus ar moteriškus, o darbo rinkoje vis dažniau „vyriškus“ darbus dirba moterys. Ne išimtis – ir vilkikų vairuotojos. Sunkvežimio kabina daug metų buvo vyriško pasaulio dalis, o dabar nieko nebestebina, kai už sunkiasvorės transporto priemonės vairo matome dailią merginą.

Norėdama išryškinti šią tendenciją, muitinės tarpininkų įmonė „Bunasta“ sukūrė vilkikų vairuotojų moterų kalendorių. Įmonės vadovui Jurgiui Adomavičiui kilo įdomi idėja parodyti, kad darbščios ir žavios moterys technikos pasaulyje niekada nepamiršta grožio ir moteriškumo.

Viena vilkiko vairuotoja, įsiamžinusi kalendoriuje, teigia, kad mėgsta ne tik gražiai atrodyti sunkvežimio kabinoje, bet ir jau seniai įrodė sau ir kitiems, kad moterys kartais gali netgi daugiau nei vyrai. Dauguma kalbintų vilkikų vairuotojų pabrėžia, kad sunkiausias darbas moteriai, dirbančiai tokį darbą, prireikus iškrauti krovinį, o visa kita – išsprendžiama pasitelkus kolegų vyrų pagalbą ir nepamirštant, kad šypsena, galingas moters ginklas, ypač vilkiko kabinoje.

Rekomenduojame
Kurjerio paslaugos vis populiaresnės
Sostinės gyventojai vakarinio aplinkkelio laukia su viltimi
Atgalinis krovinys: kaip rasti greičiau ir patogiau

 

 

 

 

Tags: , ,
Prenumeruoti sklaidos kanalą šiaim įrašui

3 Atsakymų

Jūsų komentaras