Transportavimo paslaugos Lietuvoje: siekimas užtikrinti aukščiausią kokybę

Transportavimo paslaugos Lietuvoje

Lietuvos vežėjai didžiuojasi, kad jų sukuriamas bendrojo vidaus produkto dalis pastaraisiais metais ženkliai išaugo ir siekia jau apie 15 proc. Tačiau kiek pastangų tam prireikia ir kokiomis aršiomis konkurencinėmis sąlygomis tenka dirbti, žino tik pačios transportavimo paslaugas teikiančios logistikos bei transporto įmonės.

Siekdamos įgyti konkurencinį pranašumą, įmonės nuolat investuoja į saugumą, patikimumą, lankstumą, paslaugų paketą. Vis daugiau krovinių gabenimu besiverčiančių įmonių klientams teikia ir sandėliavimo, draudimo paslaugas, pasitelkdamos partnerius, siūlo organizuoti visą tiekimo grandinę, nepriklausomai nuo to, kokiais atstumais yra nutolę tiekėjai ar klientai. Į naują kolybinį lygmenį pakilo ekspedicija. Organizuojant užsakovo krovinių pervežimą, prioritetas teikiamas garantijoms bei saugumui, paslaugos kokybei.

UAB „Abipa Logistics“ – viena iš tokių ekspeditorių kompanijų, kuri teikia visas su krovinių gabenimu susijusias paslaugas. Tarptautinių pervežimų organizavimo profesionalai laikosi principo: koordinuoti krovinių gabenimą taip, kad klientas galėtų daugiau laiko skirti savo verslo plėtrai. Jau dveji metai, kai ši dinamiškai auganti įmonė pasirašė paslaugų teikimo sutartį su TimoCom ir tapo aktyviais jos produktų vartotojais. Kompanija neslepia, kad prieš tai išmėgino kitus partnerius – juk savo paslaugas Lietuvoje teikia ne viena krovinių ir transporto birža. Palyginus skirtingų įmonių siūlomas sąlygas bei realią paslaugų kokybę, nusvėrė vokiškas tikslumas bei kokybė.

Logistikos įmonės įsitikino, kad jokia kita birža neturi tiek tarptautinių kontaktų: kasdien – iki 300 tūkst. aktualių krovinių ir transporto pasiūlymų, kuriuos pateikia 85 tūkst. vartotojų iš visos Europos. Tai leidžia organizuojant tarptautinius pervežimus užtikrinti aukščiausią kokybę.

Tags: , , ,