Draudimo brokerių vaidmuo transportininkų draudimo procese

Draudimo brokerių vaidmuo transportininkų draudimo procese

Draudimo brokerių vaidmuo transportininkų draudimo procese

Draudimas – tai aktuali tema tiek vežėjams, tiek ekspeditoriams. Norint apsisaugoti nuo galimų rizikų, dirbantiems transporte tenka draustis ir privalomuoju, ir savanoriškuoju draudimu.

Kodėl verta dirbti su draudimo brokeriu?

Tiesioginio bendravimo su draudiku pliusas – tiesioginis kontaktas. Minusas – vežėjas ne visada gali turėti pakankamai žmogiškųjų ir laiko išteklių tam, jog galėtų gauti, išanalizuoti ir palyginti kelių skirtingų draudimo bendrovių siūlymus. Tuo tarpu brokeris pateikia savo klientui apdorotą informaciją, todėl klientui telieka nuspręsti, kurios draudimo bendrovės pasiūlymą rinktis.

Papildomos brokerio paslaugos

Labiau kvalifikuotas ir labiau patyręs draudimo brokeris gali pasiūlyti daugiau papildomų paslaugų. Viena svarbiausių papildomai teikiamų paslaugų – pagalba administruojant galimas žalas.

Draudimo bendrovės

Nežiūrint išvardintų bendradarbiavimo su draudimo brokeriais privalumų, tiesioginis bendradarbiavimas su draudimo bendrovėmis taip pat turi savo „pliusų“. Tokiu būdu visada turime galimybę rinktis ne tik tarp brokerio pasiūlymų, bet ir pasilyginti dar vieno, tiesioginio paslaugos teikėjo, siūlymus.

Rekomenduojame
Ar brangs transporto priemonių draudimas?
Techninę apžiūrą jau galima atlikti ne tik Lietuvoje
Europos Komisija domisi Lietuvos vežėjais

Tags: , , , ,

Jūsų komentaras